„26-letnia dziedziczka rapera Eminema”: Nikt nie mógł oderwać oczu od anielsko pięknej córki utalentowanego rapera Eminema

Jesteście gotowi zobaczyć, na jaką piękność wyrosła córka rapera Eminema?

Poznajcie Hailie Jade, jedną z najbardziej znanych na świecie i odnoszących sukcesy córeczkę rapera Eminema i jego byłej żony K. Scott. Utalentowany muzyk zawsze trzymał swoją następczynię z dala od światła reflektorów, ale teraz urocza dziewczynka już wyrosła.

Aktywnie prowadzi media społecznościowe często zachwycając swoich zwolenników nowymi ciekawymi zdjęciami.

Urocza dziewczyna stanowczo odmawia zamieszczania zdjęć z ojcem i rzadko pojawia się z nim publicznie, ponieważ nie może znieść jego popularności. Prowadząc prywatne i spełnione życie, uzyskała dyplom z psychologii na Uniwersytecie Michigan.

Natomiast ostatnio paparazzi przyłapali Hayley z Eminemem w sali koncertowej Microsoft Theater w Los Angeles. Okazało się, że dziewczynka pospieszyła wspierać swojego tatę, który miał być właśnie oficjalnie wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Oprócz Eminema na liście znaleźli się także Duran Duran i Eurythmics, Lionel Richie, Dolly Parton i inni niezwykle utalentowani wykonawcy.

Ojciec ze swoją dziedziczką został przyłapany w dość stylowych strojach wybierając klasyczne czarne dżinsy, białe koszulki i modne czapki.

Jak myślicie, czy Hailie jest podobna do swojego słynnego ojca?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh