91-letni mężczyzna siedział samotnie w kawiarni, aż do momentu, gdy odwiedził go miły gość.

Ludzie chwalili młodego kelnera za jego dobre uczynki 🤗🥹

Bycie kelnerem to niełatwe zadanie, ponieważ trzeba nawiązywać kontakty z różnymi ludźmi, a najważniejsze jest to, że trzeba uśmiechać się przez cały dzień, nawet gdy się nie ma humoru.

Dylan Tetil jest kelnerem, ale robi więcej niż tylko swoją pracę.

Pewnego dnia 91-letni weteran przyszedł do kawiarni i spokojnie usiadł przy stoliku. Po kilku sekundach Dylan podszedł do niego i ukląkł przed nim.

Kobieta o imieniu Lisa, która siedziała przy innym stoliku, nagrała tę scenę na kamerę, ponieważ była bardzo wzruszona tym gestem chłopaka.

Starszy pan był podekscytowany wizytą kelnera i od razu zaczął z nim rozmawiać, jakby znali się od dawna.

Najpierw powiedział mu, że stracił słuch podczas II wojny światowej i teraz musi nosić aparat słuchowy. Potem przeprosił chłopaka za to, że tak dużo mówi, wyjaśniając, że nie ma z kim rozmawiać.

Kelner chciał być przy staruszce, dopóki jego jedzenie nie będzie gotowe. Wyraźnie mieli miłą rozmowę. Weteran opowiadał mu wiele interesujących historii ze swojego życia, które całkowicie przypadły do gustu młodemu chłopakowi.

Lisa podzieliła się tą uroczą sceną w mediach społecznościowych, wzruszając tysiące osób z całego świata. Internauci docenili życzliwość Dylana wobec tego dzielnego człowieka. Naprawdę na to zasłużył!

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh