„Aniston była dla niej idealną synową”: Oto rodzice Brada Pitta, którzy nie pochwalali jego marzeń o zostaniu aktorem

Tak wyglądają rodzice głównego bohatera Hollywood Brada Pitta 🤔

Jak wiadomo, jeden z najgorętszych kawalerów Hollywood, główny heartthrobs i były mąż najpiękniejszej kobiety świata A. Jolie nie lubi dzielić się szczegółami swojego życia osobistego.

Gwiazda „Pan i Pani” nie prowadzi żadnych portali społecznościowych i wzięła udział w bardzo niewielu wywiadach. Rodzice odgrywają integralną i niezastąpioną rolę w życiu mężczyzny. Jego ojciec był menadżerem w firmie transportowej, a matka nauczycielką.

Jak później przyznał Pitt, nie pochwalali oni jego marzeń o zostaniu aktorem. Co więcej, jego przyjaciele nie wspierali go, gdy zdecydował się przeprowadzić do Los Angeles w celu zrobienia kariery aktorskiej.

Jane, matka aktora, naprawdę kochała Aniston, która była dla niej idealną synową. Nie przepadała natomiast za Jolie, twierdząc, że trudno się z nią dogadać. W rezultacie widywały się dość rzadko.

Ich relacje pogorszyły się nawet, gdy miały brać udział w wychowaniu dzieci. Warto dodać, że permisywizm Jolie nie był akceptowany przez Jane, gdyż nie podobało jej się, że Shiloh ubiera się jak chłopiec.

Wiele lat po rozwodzie małżonków, Jane nie mogła widywać wnuków tak często, a ich relacje pogorszyły się jeszcze bardziej. Warto wspomnieć, że sprawy sądowe są nadal w toku.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh