Auggie z filmu „Cud”: Tak teraz wygląda młody aktor, który genialnie zagrał w legendarnym filmie „Cud”

Oto aktor, który krył się za postacią Auggiego w „Miracle” 🧐🥰

Wciąż młody, ale utalentowany aktor Jacob znakomicie wcielił się w rolę Auggiego z syndromem Treachery Collins w kultowym filmie „Miracle”. Aby zagrać rolę jak najbardziej realistycznie, aktor odwiedził nawet dziecięcy ośrodek czaszkowo-twarzowy.

Podczas i po występie w filmie młody chłopak miał okazję obcować i pracować u boku wielu wybitnych gwiazd. Dobrze zapamiętano go również z roli w filmie „Pokój”.

Jego debiut w mżawce aktorskiej rozpoczął się już we wczesnych latach, a teraz, z roku na rok, doświadczenie Jakuba w branży filmowej staje się jeszcze bogatsze. Mimo młodego wieku wziął udział w ponad 20 filmach zdobywając ogólną sławę i uznanie.

Do swojej roli mały aktor musiał poradzić sobie z pracą makijażystów i kilkoma innymi przygotowaniami, które trwały długie godziny, aby pomóc mu grać w sposób realistyczny i wyglądać przekonująco. Silikonowe podszewki i inne materiały były dla niego nie do zniesienia.

Wielu trzymało się opinii, że mimo młodego wieku Jacob niewątpliwie zagrał rolę w sposób genialny i bezsprzecznie zasługuje na pochwałę.

Miał okazję pojawić się w jednym miejscu z ikonicznymi gwiazdami Hollywood na czerwonym dywanie.

Od premiery filmu minęły już lata, a aktor wyrósł na przystojnego, młodego mężczyznę. Wielu jest zdania, że ma ogromny potencjał i wiele szans na osiągnięcie sukcesu i niesamowitych wyżyn w branży modelarskiej.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh