„Brawo, doskonała interpretacja”: Włoska diva genialnie zaprezentowała jednoosobowe show „Maria Callas: Letters and Memoirs”

Godna pochwały prezentacja Bellucci na temat „Maria Callas: Letters and Memoirs”

Bellucci, światowej klasy i ogólnie uznana włoska aktorka, po raz pierwszy od stosunkowo długiego czasu spektakularnie wystąpiła publicznie. Kultowa gwiazda przyćmiła wszystkich obecnych elegancką, pełną suknią wieczorową.

Za prezentację popularnego jednoosobowego show „Maria Callas: Letters and Memoirs” w Beacon Theatre na Broadwayu legendarna włoska aktorka przyjechała do USA.

Kultowa gwiazda „Maleny” zachwyciła widzów czarną obcisłą kreacją z przezroczystymi elementami na rękawach i przy dekolcie. Delikatnie ukłoniła się publiczności.

„Dziękuję bardzo Nowemu Jorkowi! Dziękuję publiczności za ciepło i sympatię z okazji tego niesamowitego i wyjątkowego wieczoru w Beacon Theatre” – zauważyła.

Tak zareagowali fani włoskiej divy. „Nigdy nie widziałem aktorki bardziej utalentowanej i godnej pochwały niż ty”, „Ona jest jak stare wino. Gets only better”, „Brawo, doskonała interpretacja”, „Wow, jestem głęboko wzruszony”.

Byliście pod wrażeniem występu włoskiej aktorki w teatrze?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh