„Ciepła niespodzianka od Hathaway”: Aktorka Hathaway w wieku 40 lat nie przestaje zachwycać wszystkich swoją nieziemską urodą

40-letnia Hathaway zachwyciła swoich fanów „szczerym” selfie bez makijażu z łóżka

Niedawno znana, odnosząca sukcesy i urocza aktorka A. Hathaway podzieliła się „szczerym” selfie bez odrobiny makijażu i jakiegokolwiek przygotowania z łóżka. Zdjęciem podzieliła się ze swoimi fanami tuż przed niezwykłym wydarzeniem.

Utalentowana amerykańska aktorka została zaproszona na Paris Fashion Week i to właśnie tuż przed pokazem zamieściła selfie zachwycające wszystkich bez wyjątku followersów. 40-latka wystąpiła w śnieżnobiałej koszuli i z rozpuszczonymi włosami.

Napisała „Swipe right for a warm surprise”. Na tym „szczerym” zdjęciu patrzyła prosto w aparat swojej komórki i delikatnie się uśmiechała.

Co dotyczy drugiego ujęcia, trzymała w ręku filiżankę kawy zrobioną specjalnie dla niej przez popularnego baristę Michaela Blacka, który przyznał „It was so great meeting you today! Cieszę się, że latte ci smakowało”.

Jej wygodny, a zarazem modny look wpisywał się w biały, miękki sweter i niebieskie jeansy typu flared. Amerykańska aktorka miała na sobie niebieski płaszcz na całej długości, dopasowany kapelusz i również stylowe okulary przeciwsłoneczne.

Nie tak dawno urocza gwiazda kina wzięła udział w corocznym festiwalu Sundance przyznając, że duża liczba kinomanów martwi się o czas premiery „Princess Diaries 3”.

Anne wyjaśniła, że wymaga to wiele cierpliwości i każdy powinien uważać się za część biznesu filmowego.

Niedawno wyszło na jaw, że premiera trzeciej części filmu ruszyła w Disneyu.

Co więcej, utalentowany reżyser dwóch pierwszych części Garry Marshall, niestety odszedł.

Czy oglądaliście już trzecią część? Podzielcie się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy!

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh