Cierpiący krokodyl został w końcu uratowany i uwolniony do natury

Gad długo żył z oponą na szyi

Ten biedny krokodyl przez długi czas nosił na szyi oponę. I wszyscy chcieli mu pomóc. Biedne zwierzę zostało znalezione zaledwie kilka lat temu.

Miejscowi ludzie próbowali pomóc zwierzęciu przez ostatnie pięć lat. I w końcu uratował go wykwalifikowany łapacz krokodyli.

Mężczyzna próbował schwytać zwierzę przez dziesięć dni, ale bez rezultatu. A dwa lata później mężczyzna o imieniu Tili rozważał, aby pomóc gadowi. Przez trzy tygodnie wabił krokodyla za pomocą kurczaków i kaczek.

Mężczyźnie udało się w końcu złapać zwierzę przy użyciu grubych nylonowych lin zamiast zwykłych sznurów. Facet przeniósł krokodyla na brzeg z pomocą innych mieszkańców.

Mężczyzna odpowiedział, że zwierzę było tak ciężkie, że wszyscy byli zbyt zmęczeni i spoceni. A kiedy opona została przecięta, biedne zwierzę zostało uwolnione. A odważny facet odmówił tego zaszczytu. Powiedział, że jego jedynym życzeniem jest pomóc biednemu zwierzęciu. Nasz świat potrzebuje więcej takich życzliwych ludzi, którzy pomagają zwierzętom w potrzebie.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh