„Curly Sue” po 30 latach: Od dawna mówi się o tym, jak przez trzy dekady zmieniła się gwiazda filmu „Curly Sue” z lat 90.

Czy pamiętacie film „Curly Sue”? Oto główna aktorka po 3 dekadach

Raczej trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie oglądał tego kultowego filmu z lat 90. Od momentu premiery w 1991 roku trafił na ekrany absolutnie każdego widza zdobywając serca i stając się ulubionym filmem milionów.

Należy zaznaczyć, że główną postać genialnie zagrała wybitna aktorka A. Porter, która w tym roku będzie obchodzić swoje 40 urodziny, jakkolwiek niewiarygodne może się to wydawać.

Warto wspomnieć, że pierwszy raz wystąpiła w wieku 5 lat, kiedy to krótko po tym, jak jej teledyski pojawiły się w przesłuchaniach, wystąpiła w programie telewizyjnym „Looking for Talents”, gdzie otrzymała zaszczytną nagrodę „Best Young Vocalist”.

Co więcej, Porter brała czynny udział w reklamach.

Obecnie, choć 40-letnia aktorka wygląda uroczo, trudno odnaleźć w niej dawną Curly Sue, a wielu zauważa, że nie pozostał po niej żaden ślad.

Co więcej, wybitna Alison jest mężatką i ma dwójkę uroczych dzieci, poświęcając się życiu rodzinnemu i będąc wdzięczną za to, co obecnie posiada.

„W jaką piękność się zmieniła”, „Nie widzę żadnych zmian przez te trzydzieści lat”, „Na naszych oczach jest prawdziwa królowa”, „Jak cudownie i zadbanie wygląda”.

Czy oglądaliście ten słynny film? Co możesz powiedzieć o wyglądzie Portera?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh