„Dążenie do swojej idolki”: Modelka Vanessa Moura wydała 150 000 dolarów na operacje, by stać się dokładną kopią Penelope Cruz

Oto dziewczyna, która wydała 150 000 dolarów na operacje, aby wyglądać jak aktorka Penelope Cruz

Poznajcie modelkę V. Moura, właścicielkę własnej linii kosmetyków i marki perfum, która od zawsze dążyła do upodobnienia się do swojej idolki, P. Cruz. Jak sama przyznaje, rówieśnicy porównywali ją do hiszpańskiej aktorki, która przez całe życie była jej idolką.

Jak twierdzi Vanessa, musiała poddać się trzem operacjom plastycznym nosa, aby jej nos wyglądał dokładnie tak, jak nos Cruz przyznając, że pierwszy raz był na nieszczęście nieudany i musiała go powtórzyć jeszcze kilka razy, aby uzyskać pożądany efekt.

Jeśli chodzi o usta, to również musiała je powiększyć i ukształtować na nowo, natomiast krótko po pierwszej operacji zobaczyła swoje odbicie w lustrze jasno zdając sobie sprawę, że przestała wyglądać jak jej idol i wszystko należy pilnie naprawić.

W sumie modelka wydała 150 000 dolarów na operacje plastyczne oraz inne zabiegi kosmetyczne i upiększające dotyczące nie tylko jej twarzy, ale i sylwetki.

Vanessa podzieliła się informacją, że dba o siebie, odżywiając się prawidłowo, regularnie ćwicząc i wysypiając się każdego dnia.

Co dotyczy samej Penelope, wydaje się ona być zdecydowanie przeciwna operacjom i innym modyfikacjom wyjaśniając kiedyś w jednym z wywiadów. „Wiek w ogóle mnie nie przeraża”.

Dla przypomnienia, znana 48-letnia hiszpańska aktorka wciąż pozostaje ikoną piękna dla milionów i ma za sobą małżeństwo z gwiazdą filmową J. Bardemem.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh