„Dokładna kopia Kim, jego byłej żony”: Oto amerykańska raperka i była żona Kardashianów, Kanye West, Bianca

Czy widzieliście już nową żonę rapera Kanye Westa, która wygląda dokładnie jak Kim?

Nie da się ukryć, że Kim Kardashian to jedna z kultowych i najbardziej wpływowych współczesnych celebrytek, która jest uwielbiana przez miliony.

Przez stosunkowo długi czas serce znanej gwiazdy należało do popularnego rapera Kanye Westa. Ślub pięknej pary odbył się w 2014 roku i kosztował około 100 tysięcy dolarów.

Legendarni małżonkowie byli absolutnie szczęśliwi razem wychowując czwórkę swoich dzieci, aż do momentu, w którym nagle złożyli pozew o rozwód pozostawiając swoich fanów we łzach i zakłopotaniu.

Po całym procesie podziału ich wspólnych nieruchomości, zaczęli żyć osobno zaprzestając regularnej komunikacji. Kim zaczęła spotykać się z Pete’em Davidsonem, a co dotyczy Kanye, zaczął on być w związkach z wieloma młodymi dziewczynami, zwłaszcza modelkami.

Natomiast jak przyznaje raper, jego serce od dawna należy do projektantki Bianki Censori, którą poznał w zeszłym roku i od razu szalenie się w niej zakochał.

Według wiarygodnych źródeł, para wzięła już potajemnie ślub.

O Bianco wiadomo jednak niewiele. Urodziła się w Melbourne i ukończyła tamtejszy uniwersytet. Później przeniosła się do zamieszkania w Los Angeles, gdzie zaczęła aktywnie działać w branży modowej.

Wygląd dziewczyny nie pozostawia nikogo obojętnym. Wielu spieszy z twierdzeniem, że wygląda dokładnie jak jego była żona.

Kim uważa ją za prawdziwą rywalkę prawdopodobnie dlatego, że jej relacje z Kanye są znacznie poważniejsze niż te z Shayk, Fox i tyloma innymi.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh