«Dziewczyna, która skradła jego serce!»: Pojawienie się nowej młodej miłości Jareda Leto zaskoczyło absolutnie wszystkich.

Oto ta młoda modelka, która skradła serce hollywoodzkiego przystojniaka, Jareda Leto 😲❤️

Bez względu na swój wiek, J. Leto nie przestaje przyciągać kobiet swoim urokiem i charyzmą. Jego związek z modelką D. Korchiną był tematem dyskusji w zeszłym roku. Po rozstaniu z nią spotykał się z kilkoma innymi dziewczynami.

A niedawno został przyłapany z 27-letnią modelką o imieniu T. Tinn. Urodzona w Mjanmie, później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

Jak widzimy, ta młoda modelka zdołała przyciągnąć i podbić serce jednego z najbardziej przystojnych i atrakcyjnych mężczyzn w Hollywood. Wielu jest przekonanych, że ich nowy teledysk zespołu 30 Seconds to Mars został zainspirowany właśnie nią.

Wydaje się, że duża różnica wieku nie przeszkadza im w byciu razem szczęśliwymi. Choć oficjalnie nie ogłosili swojego związku, wielokrotnie zostali widziani razem.

Jeśli chodzi o modelkę, na swoich mediach społecznościowych nie mówiła nic na temat swojego związku z Leto. Po prostu nadal inspiruje internautów swoimi modnymi stylizacjami.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh