Emmeline z „Błękitnej laguny” już nie ta sama: tak zmieniła się aktorka Shields, której uroda oczarowała wszystkich

Pamiętacie Emmeline z „Błękitnej laguny”? Oto aktorka w wieku 57 lat

Raczej trudno uwierzyć, że od premiery „Błękitnej laguny” opowiadającej romantyczną historię miłości młodej pary na wyspie minęło już tyle lat. Wielu pamięta nieziemsko piękną postać o imieniu Emmaline genialnie zagraną przez ikoniczną aktorkę Brooke Shields. Jakkolwiek trudno to sobie wyobrazić, znana gwiazda kina skończyła już 57 lat i krótko po swojej legendarnej i dobrze zapamiętanej roli zrobiła przerwę w karierze aktorskiej na rzecz życia rodzinnego.

W tamtym czasie nikt nie mógł pozostać obojętny wobec nieziemskiej urody, kobiecości i cudownych niebieskich oczu uroczej kobiety. Miliony widzów zakochały się w niej do szaleństwa. Chłopcy i mężczyźni szczerze ją podziwiali, a dziewczynki zasypywały swoje pokoje jej zdjęciami.

A tak teraz wygląda kultowa aktorka, która zawsze była zdecydowanie przeciwna botoksowi i innym zabiegom upiększającym.

Filmik, którym niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych, ujawnił wszystkie zmiany związane z wiekiem, jakie przeszła, natomiast dawna uroda pozostała. W rzeczywistości utrzymuje swoje piękno i atrakcyjność z pomocą regularnej aktywności fizycznej, w wyniku czego 57-letnia kobieta nadal posiada nieskazitelne ciało.

Myślicie, że aktorka nie straciła swojego uroku i dawnej urody?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh