„Gdyby Roszpunka istniała w prawdziwym życiu”: Ta ukraińska dziewczyna, która nie miała obciętych włosów przez 29 lat, sprawiła, że wszyscy oniemieli z wrażenia.

Tak wygląda teraz Ukrainka, która nie ścinała włosów od około 30 lat.

Poznajcie 34-letnią Alenę Kravchenko z Ukrainy, która uważana jest za prawdziwą księżniczkę Roszpunkę z ukochanej bajki naszego dzieciństwa. Co zaskakujące, ta wyjątkowa dziewczyna nie ścięła włosów od 5 roku życia, a teraz ich długość sięga prawie 180 cm.

Oprócz estetycznego punktu widzenia, czyli jego zewnętrznego piękna, włosy o tak nietypowej długości wymagają specjalnej pielęgnacji i dużej uwagi. Alena często stosuje różne preparaty nawilżające i podcina końcówki włosów, aby rosły zdrowo. Warto wspomnieć, że mycie włosów Aleny zajmuje zwykle około godziny, co bardzo zaskakuje absolutnie wszystkich.

Sama Alena przyznaje, że takie włosy wymagają wiele czasu i uwagi, podczas gdy wiele dziewczyn w dzisiejszych czasach nie potrafi poświęcić im wystarczająco dużo czasu. Nasza ukraińska księżniczka jest jedną z tych nielicznych, które wyraźnie rozumieją zadanie, nie męcząc się przy tym, aby odpowiednio zadbać o swoje włosy.

Alena ironicznie wspomniała, że czasami dostaje nagłe propozycje małżeństwa, co wydaje się śmieszne, a nawet niedorzeczne.

Czy macie krótkie czy długie włosy? Ile czasu zajmuje Wam pielęgnacja włosów?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh