Gruby Chihuahua zdołał schudnąć dzięki ogromnemu wsparciu swojego przyjaciela i oczywiście silnej diecie

Niewielu wierzy, że to ten sam pies

Ten uroczy chihuahua spędził początek swojego życia ze starszym mężczyzną i dwójką jego rodzeństwa. Niestety, jego poprzedni właściciel zmarł, pozostawiając trójkę szczeniąt zupełnie samych.

Zostały zabrane do schroniska, ponieważ przebywanie na zewnątrz bez żadnego wsparcia byłoby dla nich wyzwaniem.

Kiedy miła kobieta o imieniu Carla przyszła do schroniska, aby wybrać zwierzaka, zauważyła uroczego szczeniaka i od razu się w nim zakochała. Jednak chihuahua miał nadwagę i było oczywiste, że ma problemy zdrowotne.

Pierwszym krokiem kobiety było zabranie go do weterynarza na badania kontrolne. Po przejściu kilku badań okazało się, że ma chorobę tarczycy.

Piesek musiał utrzymać silną dietę, ponieważ jego otyłość przeszkadzała mu w pełnym życiu.

Chociaż właścicielka dołożyła wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania weterynarza i szczeniakowi udało się schudnąć w ciągu dwóch miesięcy, nigdy mu się to nie udało, jeśli jego najlepszy przyjaciel go nie wspierał.

Duży pies, który dzieli dom z małym chihuahua, kazał mu biegać i skakać przez cały dzień. Grali, spacerowali i po prostu bawili się razem, co pomogło grubemu pieskowi stać się szczuplejszym i zdrowszym.

Teraz ten słodziak nie musi dużo chodzić, ponieważ jest dość chudy i silny. Jest silnie związany ze swoim kumplem i obaj cieszą się życiem ze swoim ukochanym właścicielem.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh