Gwiazda „Elviry: Mistrzyni mroku” w wieku 71 lat: Ewolucja aktorki Cassandry Peterson nie pozwoli ci pozostać obojętnym

Tak zmieniła się gwiazda filmu „Elvira: Mistrzyni mroku” zmieniła się po 35 latach

Oto utalentowana aktorka Cassandra Peterson z popularnej amerykańskiej komedii „Elvira: Mistress of the Dark”, która została wydana w 1988 roku. Rola złowrogiej kobiety genialnie zagranej przez Peterson weszła do historii kina.

Wierzcie lub nie, ale ceniona aktorka ma obecnie 71 lat, a wciąż wygląda dobrze, a nawet całkiem atrakcyjnie. Wygląda na to, że nie wie, jak się starzeć i zawsze jest w stanie zaskoczyć wszystkich swoją charyzmą i blaskiem.

Chociaż sam film nie odniósł sukcesu, główna bohaterka otrzymała w większości pozytywne recenzje od krytyków.

Obecnie popularna aktorka aktywnie prowadzi swoje strony w sieciach społecznościowych i nadal jest tą samą słynną Elvirą, wampirzycą z filmu.

W przeciwieństwie do swojego wizerunku w filmie, gwiazda nie nosi czarnych peruk i raczej odkrywczych strojów w prawdziwym życiu. Wydaje się być znacznie skromniejsza i bardziej precyzyjna, wyglądając bardzo elegancko i wdzięcznie w wieku 70 lat.

Cassandra nie lubi dzielić się szczegółami swojego życia osobistego. Jednak kilka lat temu przyznała, że była w związku z kobietą przez 20 lat. Obawiała się, że fakt ten zniekształci jej reputację wśród fanów i widzów.

Peterson nie przestała grać w filmach po premierze „Elvira: Mistress of the Dark”, jednak nie zaproponowano jej żadnych większych i głośnych projektów. Wśród filmów, w których zagrała Peterson są „Goldbergs”, „The Last Man Standing” i „Medium”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh