„Ikona lat 90. ze swoim rocznym dzieckiem”: Paparazzi przyłapali jedną z legendarnych supermodelek naszych czasów z córką

Tak wygląda nowonarodzona dziewczynka Campbella, którą zawsze ukrywała przed paparazzi

Warto wspomnieć, że jedna z legendarnych, najbardziej znanych i oszałamiających modelek naszych czasów od około roku ukrywa przed paparazzi swoją nowo narodzoną córkę. Kultowa modelka lat 90. nie ujawniła jeszcze imienia dziewczynki.

Wszyscy zaniemówili dowiadując się o ciąży supermodelki w maju 2021 roku, a ona sama po raz pierwszy pokazała twarz swojej uroczej dziedziczki na okładce brytyjskiego Vogue’a. Paparazzi przyłapali modelkę z córeczką w pobliżu pięciogwiazdkowego hotelu Eden Rock.

Choć Campbell usilnie starała się zasłonić twarz dziecka chusteczką, fotografowie mieli szczęście i uchwycili ten moment. Dość intrygujące było to, że mała córeczka miała jasny odcień skóry. Nikt nie wie, kto jest ojcem dziewczynki.

Pojawiają się jednak plotki, że dziedziczka urodziła się z pomocą matki zastępczej lub po prostu ją adoptowała, ponieważ mało kto tak naprawdę wierzył, że mogłaby sama nosić i urodzić dziecko.

Światowej klasy supermodelka z lat 90-tych skończyła 52 lata 22 maja w dniu Festiwalu Filmowego w Cannes, co dało początek plotkom, że świętowała swoje urodziny z uczestnikami festiwalu i kolegami z pracy, w tym Sarah Sampaio i Ricky Martinem.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh