„Jak szybko czas leci na naszych oczach!”: Oto jak urocze dzieci gwiazdy „Pretty Woman” zmieniły się na przestrzeni lat

Oto ekskluzywne zdjęcia rodziny aktorki Roberts, których prawie nigdy nie widziałeś

Oprócz bycia odnoszącą sukcesy, charyzmatyczną i niesamowicie utalentowaną aktorką, J. Roberts jest także troskliwym rodzicem, który przedkłada bycie matką nad karierę aktorską. Wielu jest przekonanych, że jest wzorową żoną i oddaną matką.

Hollywoodzka aktorka ma trójkę absolutnie uroczych dzieci – i najmłodszego spadkobiercę. Jeśli chodzi o jej córkę, jest ona genialną uczennicą prywatnej szkoły.

Jakkolwiek może się to wydawać zaskakujące, próbowała już swoich sił w kinie, grając w kilku filmach, ale jej ukochanym marzeniem pozostaje zostanie modelką. Można powiedzieć, że ma wszystko, by osiągnąć wielki sukces w branży modelingu.

Jej brat bliźniak wciąż się waha i nie może zdecydować, jaki zawód wybrać. Z drugiej strony ma doskonałe umiejętności wokalne i prawdopodobnie zostanie piosenkarzem w najbliższej przyszłości.

Jedną z rzeczy, która jest obowiązkowa dla aktorki, jest zapobieganie rejestrowaniu się jej dzieci w mediach społecznościowych i pojawianiu się w centrum uwagi hejterów i złych życzeń. Dlatego też można natknąć się tylko na kilka zdjęć jej dzieci.

Ostatnio wzruszające słowa męża aktorki głęboko poruszyły obserwujących. „Tak bardzo cię kochamy, droga mamusiu”.

Wszyscy byli pod wrażeniem serdecznego rodzinnego zdjęcia i pospieszyli z komplementami dla wybitnej aktorki i jej pięknej rodziny.

Wciąż udaje jej się zachować równowagę między karierą aktorską a cenną rodziną.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh