„Jedno z najsilniejszych małżeństw”: Pomimo dezaprobaty innych, małżeństwo 26-letniego Jackmana i 39-letniej Furness wciąż trwa

Nawet 26 lat po ślubie, aktor Hugh Jackman i Furness są nierozłączni

Niezależnie od wszystkich skandali, pogardy, nieporozumień rodzinnych i minionych dziesięcioleci, miłość między parą Hugh Jackmana i jego żony staje się jeszcze silniejsza. Legendarnym małżonkom zawsze udawało się utrzymać rodzinę bez względu na wszystko.

To dzięki wspaniałemu filmowi „Correlli” (1995) wybitny aktor i Deborra-Lee Furness poznali się i stali nierozłączni od pierwszego spotkania. Para pobrała się w 1996 roku, jednak ich związek nie został zaakceptowany przez wszystkich.

Wielu zastanawiało się, co 26-letni mężczyzna znalazł w 39-letniej kobiecie, dochodząc do wniosku, że powodem tego jest być może to, że Jackman nie otrzymał czułości i uczucia od swojej matki i podświadomie potrzebował „dorosłej kobiety”.

Tymczasem fakt, że małżeństwo to trwa już 26 lat jest niezaprzeczalny. Niezależnie od wszystkich trudności w ich życiu małżeńskim, para nadal jest razem. Po wielu próbach posiadania dzieci, małżonkowie zdecydowali się na adopcję dzieci – Oscara i Avy.

Jednak niedawne pojawienie się legendarnej pary podczas opuszczania hotelu Cheval Blanc zwróciło uwagę wszystkich, pojawiając się również w centrum uwagi paparazzi. Wielu wyraźnie zauważyło, że Furness straciła trochę na wadze i wyglądała bardziej uroczo.

Według kobiety, regularnie przyjmuje hormony, aby w końcu zostać matką własnych biologicznych dzieci.

Furness ma obecnie 67 lat, ale według wielu wygląda nawet młodziej niż jej mąż.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh