„Jej wygląd doprowadza mnie do szału”: Atrakcyjny wygląd 60-letniej aktorki Demi Moore nie pozwala nikomu pozostać obojętnym

Moore zrobiła furorę swoim uwodzicielskim wyglądem w body i botkach za kolano 😍

Wierz lub nie, ale odnosząca sukcesy i ogólnie znana amerykańska aktorka i modelka Demi Moore ma już 60 lat. Pomimo swojego wieku, wybitna gwiazda nigdy nie przestaje zachwycać swoich wielbicieli wdziękiem, blaskiem i atrakcyjnością.

Jej niedawna prowokacyjna sesja zdjęciowa w uwodzicielskim body i czarnych skórzanych botkach za kolano na okładkę popularnej publikacji mile zaskoczyła wszystkich. Nie trzeba dodawać, że wielu szybko komplementowało swoją idolkę.

„Całkowicie nie do przyjęcia dla 60-letniej kobiety”, „Twój wygląd doprowadza mnie do szaleństwa”, „Jak to możliwe, że wyglądasz tak dobrze w wieku 60 lat?”.

Nikt nie mógł pozostać obojętny wobec uwodzicielskiego wizerunku i atrakcyjności kultowej aktorki.

Jednak, podobnie jak wszyscy celebryci, Moore ma również hejterów i nieżyczliwych, którzy nie mogli milczeć i nie krytykować gwiazdy filmowej w sekcji komentarzy. „Gdybym miała pieniądze, też wyglądałabym tak dobrze”, „Podziękujmy jej chirurgowi plastycznemu”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh