„Jest jedyna w swoim rodzaju”: Aby uczcić swój triumf, kultowa piosenkarka Beyonce zachwyciła swoich fanów efektowną sesją zdjęciową.

Nikt nie mógł oderwać wzroku od Beyonce w olśniewającym błyszczącym body na szczerych zdjęciach.

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby nazwiska tej światowej klasy, legendarnej i jednej z najbardziej wpływowych piosenkarek naszych czasów. Amerykański wykonawca cieszy się ogromną popularnością wśród wszystkich entuzjastów muzyki R’n’B.

Solowa piosenka kultowej artystki, która stała się hitem i prawdziwym przełomem, zatytułowana „Break My Soul”, po raz pierwszy od wielu lat znalazła się na liście Billboard Hot 100. Jej album Renaissance był numerem jeden w lipcu.

Świętując swój długo oczekiwany triumf, jedna z najczęściej słuchanych piosenkarek zachwyciła swoich wiernych fanów szczerą i efektowną sesją zdjęciową w przepięknym i olśniewającym body, eksponującym jej biodra i smukłe nogi.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Beyoncé (@beyonce)

Należy wspomnieć, że publikacja otrzymała ponad 3 miliony polubień w mniej niż jeden dzień, co brzmi dość niewiarygodnie.

„Nie mogę znaleźć słów, aby opisać jej wyjątkowe i oszałamiające piękno”, „Wstań! Królowa jest tutaj”, „Nie można oderwać wzroku od tej divy”, „Jakie to uczucie być jedynym w swoim rodzaju?”.

„Ona nie ma sobie równych”, „Wyglądasz jak milion dolarów”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh