«Kiedy się kocha duszę, wiek nie ma znaczenia!»: Pierwsze pojawienie się Crowe’a z jego nową miłością wywołało poruszenie.

Wszystkie oczy na czerwonym dywanie były zwrócone na nową partnerkę 58-letniego Crowe’a 😳❤️

Pierwsze publiczne wystąpienie tego znakomitego i utalentowanego aktora z Zelandii z jego nową dziewczyną wywołało poruszenie. Jego nowa miłość to była aktorka i dziedziczka B. Theriot, która jest o ponad 30 lat młodsza od niego.

Popularny gwiazdor filmowy wybrał ciemny garnitur, pasujący do niego t-shirt i skórzane buty. Jeśli chodzi o jego partnerkę, wyglądała dosłownie niesamowicie w sukience bez ramiączek z elegancką torebką wieczorową, eleganckim zegarkiem i czarnymi szpilkami.

Wielu uważa, że para poznała się po raz pierwszy na planie filmu „Vice City” już w 2012 roku. Jednak ich relacja rozwinęła się dopiero po latach.

Co więcej, wielki aktor obecnie pracuje nad filmem „Egzorcysta Diabła”. Zdjęcia odbywają się w Rzymie, mieście, które tak bardzo polubił po swojej roli w filmie „Gladiator” (2000).

Mężczyzna po raz pierwszy ożenił się w 2003 roku. Mieli dwóch synów, ale ich małżeństwo zakończyło się rozwodem po latach.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh