Losy członkiń zespołu „Destiny’s Child”: Tak przez lata zmieniało się życie wykonawców zespołu

Członkinie „Destiny’s Child”: Jak zmieniły się od lat 90.

Wierzcie lub nie, ale powstanie słynnego zespołu „Destiny’s Child” miało miejsce ponad 30 lat temu, a jego twórcą był ojciec Beyonce Knowles. W skład doborowego składu początkowo wchodziły Beyonce, K. Rowland, L. Luckett i L. Robertson.

Później dwie członkinie opuściły grupę i zostały zastąpione przez M. Williams. Zespół najpierw stał się znany jako „Girls Tyme” wkrótce zyskując ogólną sławę i popularność.

Spójrzcie na członkinie zespołu teraz! Oto jak zmieniło się ich życie od tamtego czasu.

M. Williams

Po byciu jedną z członkiń zespołu, Michelle zdecydowała się na karierę solową i wkrótce wydała album „Heart to Your”. Co więcej, została uhonorowana gwiazdą na „Walk of Fame”. Obecnie angażuje się w działalność charytatywną.

K. Rowland

Tuż po rozwiązaniu zespołu Kelly poświęciła się tańcowi i poświęciła więcej czasu na życie rodzinne. Rowland jest żoną swojego menedżera T. Witherspoona, z którym ma dwójkę spadkobierców.

Beyonce Knowles

Oto Beyonce, która kontynuowała swoją mżawkową karierę w muzyce i jest dziś uważana za jedną z najbardziej udanych i ogólnie rozpoznawalnych wykonawczyń. Wyszła za mąż za Jaya Z, z którym piosenkarka miała trójkę uroczych dzieci.

Wiele lat po rozwiązaniu legendarnego zespołu, te trzy niesamowicie utalentowane i godne pochwały gwiazdy kontynuowały swoje kariery oddzielnie, albo aktywnie zajmując się muzyką, albo poświęcając się życiu rodzinnemu.

Czy byliście fanami ich zespołu? Kogo lubiliście najbardziej?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh