„Matka i córka – najlepsze przyjaciółki razem 24/7”: Tak zmieniła się adoptowana chińska córka Meg Ryan po 14 latach

Aktorka Meg Ryan 14 lat temu adoptowała dziewczynkę z Chin: Jak wygląda teraz?

Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie rozpoznałby tej niezwykle utalentowanej i pracowitej aktorki, która genialnie zagrała w ogromnej liczbie filmów mając wielki wkład w świat kina i zdobywając serca milionów widzów.

Jednak wielu zaskoczy informacja, że wybitna aktorka ma adoptowaną dziewczynkę z Chin. Biorąc pod uwagę fakt, że cały proces adaptacji w USA zajmuje bardzo dużo czasu i wiele wysiłku, kultowa gwiazda adoptowała dziecko poza granicami kraju.

Adoptowana przez nią urocza dziewczynka otrzymała imię Daisy, która wychowywała się będąc otoczona rodzicielską miłością, czułością i ciągłą uwagą. Aktorka z zapałem robiła wszystko, aby zobaczyć, jak dziewczynka się uśmiecha i jest szczęśliwa.

Znana gwiazda filmowa ma również syna, który świetnie dogadywał się ze swoją adoptowaną siostrą. Co więcej, po rozwodzie rodziców, Jack postanowił pozostać po stronie ojca.

Dla dobra swojej adoptowanej córki, Ryan odmówiła przyjęcia ofert od wielu agencji filmowych i reżyserów, aby poświęcić cały swój czas Daisy.

Jedyne, czego aktorka żałuje, to że mogła poświęcić więcej uwagi i wziąć czynny udział w wychowaniu swojego biologicznego syna.

Co dotyczy Daisy, wyrosła na prawdziwą piękność, słodką i skromną dziewczynę.

Co sądzicie? Podzielcie się swoją opinią na temat adoptowanej córki aktorki poniżej!

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh