„Miłość leży w oczach patrzącego”: Wygląd żony legendarnego gwiazdora filmowego Brosnana stał się tematem gorących dyskusji

Żona Brosnana zauważalnie przybrała na wadze i zmieniła się nie do poznania

Wierzcie lub nie, ale ulubiona gwiazda filmowa P. Brosnana obchodziła niedawno swoje 68. urodziny. Jednak wielki aktor nadal jest w doskonałej formie i wygląda całkiem atrakcyjnie. Tego niestety nie można powiedzieć o jego wybrance według niektórych internautów.

Keely, którą znany gwiazdor poznał w latach 90-tych, wciąż pozostaje jego ukochaną żoną, bez której utalentowany aktor nie wyobraża sobie życia. Legendarni małżonkowie wciąż są nierozłączni i stworzyli silną i piękną rodzinę.

Tymczasem internauci zauważyli ostatnio, że ukochana żona aktora wyraźnie przybrała na wadze, stając się zupełnie nie do poznania.

Sądząc po ostatnich zdjęciach z wakacji, stała się znacznie pulchniejsza i raczej trudno rozpoznać w niej dawną uroczą kobietę.

Jednak jej mąż nigdy nie traci okazji, by z dumą ogłosić, że kocha ją taką, jaka jest.

„Nie zobaczysz dziś nic gorszego”, „Jak szczupła i atrakcyjna kobieta zmieniła się w pulchną i zwykłą gospodynię domową?”, „Co on w niej znalazł?”, „Czas się pozbierać”, „Jedna z najsilniejszych i wzorowych par dzisiejszych czasów”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh