„Miska makaronu na jej głowie”: Daleko nie wszyscy docenili zupełnie nowy wizerunek Hadid z kręconymi blond włosami

Modelka Hadid zaniemówiła swoim nowym wizerunkiem z kręconymi blond włosami.

Jako jedna z ikonicznych i najlepiej opłacanych współczesnych supermodelek, B. Hadid nigdy nie przestała zaskakiwać całego świata swoimi eksperymentami dotyczącymi wyglądu, ponieważ zawsze była po stronie trendów w modzie.

Dzięki temu Hadid stała się jedną z najbardziej pożądanych i poszukiwanych modelek, którą uwielbiają miliony, w tym jej wierni fani, projektanci mody, a także krytycy. Jej gotowość do ciągłej ewolucji jest jednym z powodów, dla których zdobyła ogólne uznanie i popularność.

Natomiast od czasu do czasu zdjęcia i filmy, którymi się dzieli, wywołują dyskusje w sieci.

Jeśli weźmiemy pod uwagę jej ostatni eksperyment dotyczący fryzury i koloru włosów, kultowa modelka zmieniła się w blondynkę, wciąż zachowując swoją indywidualność.

Jednak zdecydowanie nie wszyscy docenili jej zupełnie nowy wizerunek w sekcji komentarzy.

„Wygląda jak miska makaronu na głowie”, „Mam nadzieję, że to nie jest prawdziwe”, „Ona po prostu przygotowuje się do sesji zdjęciowej, spokojnie!”.

Wielu zdecydowanie nie chciało uwierzyć, że jej kolor włosów jest prawdziwy. Fanom ciężko było zobaczyć swoją idolkę, która faktycznie nie wyglądała już jak ona sama.

Wielu użytkowników sieci zaczęło się martwić o stan włosów Belli, ponieważ ostatnio bardzo uszkodziła swoje włosy i zajęło jej to trochę czasu, aż doszły do siebie.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh