„Najciemniejszy okres w jej życiu”: Kolumbijska piosenkarka Shakira po raz pierwszy podzieliła się swoimi szczerymi przemyśleniami po rozpadzie jej związku

„Są złamane marzenia, a ty musisz podnieść kawałki i zacząć od nowa”, Shakira

Po rozpadzie związku uznanej kolumbijskiej piosenkarki i jej męża, piłkarza i ojca jej dzieci Gerarda Pique, Shakira po raz pierwszy opowiedziała o swoim stanie w szczerym wywiadzie.

Należy wspomnieć, że kultowa piosenkarka rozwiodła się z byłym graczem Barcelony Pique w czerwcu po 12 latach związku. Małżonkowie doczekali się dwóch synów.

„Muszę przyznać, że byłam emocjonalnie zależna od mężczyzn. Bezgranicznie angażuję się w miłość i rozumiem, że ta historia ma inny punkt widzenia. Stajesz się silniejszy, gdy odkrywasz swoją słabość i akceptujesz swoją bezbronność”.

Po odkryciu zdrady męża, latynoska piosenkarka w pełni zaangażowała się w muzykę, a nawet napisała piosenkę dedykowaną niewiernemu mężowi, która szybko stała się hitem.

„Teraz, paradoksalnie, czuję się kompletna. Czuję, że polegam na sobie i mam dwoje dzieci, które na mnie polegają, więc muszę być silniejsza niż lwica. Są złamane marzenia i trzeba podnieść kawałki z podłogi i zacząć od nowa”.

Jak przyznała legendarna piosenkarka, jej dzieci i muzyka były dla niej najlepszą terapią w tak trudnych momentach jej życia. To one były jej największą inspiracją i dawały siłę do dalszego działania.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh