Najsłodsze siostry wyglądają tak cudownie razem, zwłaszcza gdy pozują do kreatywnych zdjęć

Dwie futrzane siostry cieszą się wspólnym życiem w modelingu

Cees Bol i Hanneke mają szczęście mieć tak urocze zwierzaki, które są gwiazdami internetu. Ich wspaniałe zdjęcia przyciągają cały świat, gdzie pozują w różnych ciekawych sytuacjach.

Para zdecydowała się zawsze robić im zdjęcia, gdy zobaczyli, jak ludzie zareagowali, gdy ich zdjęcia zostały po raz pierwszy udostępnione w mediach społecznościowych.

Jedną z nich jest Sophie, która została adoptowana przez parę wiele lat temu i była ich pierwszym zwierzakiem. Później dołączyła do nich druga Sarah i stały się kochającymi siostrami.

Teraz te piękności są nierozłączne i nigdy nie opuszczają się nawzajem. Spędzają ze sobą całe dnie i nie wyobrażają sobie życia osobno.

Na swoich fantastycznych zdjęciach są w różnych parkach, na plaży, w domu, w lesie i wszędzie tam, gdzie czują się komfortowo.

Wyglądają jak bliźniaczki i zawsze pozostają w centrum uwagi ludzi. Lubią swoje modelingowe życie i nigdy nie wahają się pozować do ciekawych zdjęć.

Właściciele z przyjemnością uwieczniają je wszędzie, ponieważ wiedzą, że ludzie je kochają i każdego dnia czekają na nowy post.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh