„Namiętne pocałunki na Czerwonym Dywanie”: Pojawienie się kultowej piosenkarki Cher z jej chłopakiem przykuło uwagę wszystkich.

Cher, mająca 76 lat, i jej młody chłopak namiętnie całowali się na Czerwonym Dywanie.

Nie ma chyba nikogo, kto nie znałby tej kultowej piosenkarki. Cher niedawno pojawiła się na Czerwonym Dywanie ze swoim chłopakiem, producentem muzycznym A. Edwardsem. Razem udali się na pokaz mody Versace na jesień/zimę 2023.

Kultowa piosenkarka miała na sobie jasną, obcisłą kreację, która przyciągnęła uwagę wszystkich obecnych. Uśmiechała się z radością przytulając się do swojego wybranka. Nietypowa para nawet się pocałowała, a ona wyszeptała: „Jesteś mój, kochanie”.

Strojem artystki idealnie podkreślono jej smukłe ciało pozbawione nadmiaru wagi. Górna część jej wyglądu ozdobiona była migoczącymi kryształami. Jej olśniewający makijaż zasługiwał również na szczególną uwagę.

Jeśli chodzi o jej wybranka, Edward był ubrany w modne, całkowicie czarne ubranie, w luźno leżących spodniach i casualowej marynarce. Całość ubioru uzupełnił masywnymi skórzanymi butami i diamentowymi kolczykami.

Ich romantyczny związek stał się powszechnie znany w listopadzie i według bliskich przyjaciół kultowej artystki, różnica wieku nie przeszkadza im być razem szczęśliwymi.

„Ona doskonale zdaje sobie sprawę, że wokół tego romansu jest wiele sceptycyzmu, ale to jej nie obchodzi. Cieszy się uwagą wszystkich i mówi, że między nimi dzieje się coś wyjątkowego”.

Życzymy parze dużo szczęścia!

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh