„Nasza chemia wydarzyła się na ekranie”: niesamowita przyjaźń hollywoodzkich gwiazd filmowych Winslet i DiCaprio rozgrzewa serca ich fanów

Życiowi przyjaciele Winslet i DiCaprio są nierozłączni od czasu filmu „Titanic”

Tak o aktorce K. Winslet powiedział w 1997 roku hollywoodzki aktor DiCaprio. „Ona jest tak niesamowitą osobą, że nasza chemia naturalnie pojawiła się na ekranie”. Od tego czasu dwie godne pochwały gwiazdy kina są nierozłącznymi i wiernymi przyjaciółmi.

Większość ludzi jest więcej niż pewna, że Winslet i DiCaprio po raz pierwszy spotkali się podczas kręcenia „Titanica”, jednak pierwszy raz, kiedy tak naprawdę spotkali się na Festiwalu Filmowym w Cannes w 1996 roku, kiedy jeszcze nie wiedzieli, że wystąpią w tym samym filmie Jamesa Camerona.

Jak przyznała Winslet, początkowo myślała, że trudno będzie pracować z DiCaprio, który był atrakcyjnym mężczyzną i genialnym wykonawcą, ale wszystko po prostu się przelało. Wierni przyjaciele zagrali postacie żony i męża w filmie „Droga do przemiany”.

Znany aktor był obecny podczas pożycia małżeńskiego Kate i jej trzeciego męża, a nawet po ich rozwodzie oferował swoją bezcenną pomoc najlepszej przyjaciółce chętnie opiekującej się swoim dzieckiem.

Kate z kolei była obecna, gdy aktor był nominowany do Oscara w 2016 roku i otwarcie go wspierała.

„On zasługuje na nagrodę. Jest moim najbliższym przyjacielem na świecie”.

Według nich fakt, że nigdy ze sobą nie flirtowali i nie byli w romantycznym związku sprawił, że ich przyjaźń trwała znacznie dłużej.

Szczerze uwielbiają pracować razem tłumacząc, że „Jeden mechanizm, który ładnie ze sobą współpracuje”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh