„Piękno nie z tego świata”: Fani Devy Cassel nie mogli przestać podziwiać czarującego wyglądu swojej półnagiej idolki

Nikt nie może pozostać obojętny wobec nieziemskiej urody córki Bellucciego

Na ostatnich atrakcyjnych zdjęciach uroczej córki włoskiej divy Bellucci i aktora Cassela, nastoletnia Deva jest widziana, jak cieszy się czasem wylegując się w hamaku, ubrana w brązowy top, coś w rodzaju bielizny i pozuje jak prawdziwie profesjonalna modelka.

Deva doskonale podkreśliła swoje wspaniałe brązowe oczy grubym eyelinerem, a jej usta były albo przyciemnione, albo bez żadnych kosmetyków. W rezultacie nastolatka wyglądała dość uwodzicielsko i pociągająco.

Należy zauważyć, że strój Devy doskonale podkreślał jej oszałamiająco piękną sylwetkę, nie pozwalając nikomu pozostać obojętnym wobec młodej dziewczyny.

Autorką tych fantastycznych ujęć jest znana fotografka o imieniu Tess, która współpracowała również z innymi światowej klasy gwiazdami.

Fani Devy nie mogli przestać podziwiać czarującego wyglądu swojej idolki i pospieszyli z komplementami dla młodej damy w sekcji komentarzy. Wielu zaczęło nawet aktywnie porównywać ją z jej kultową matką, twierdząc, że jej piękno pochodzi od Bellucci.

Co sądzisz o atrakcyjnym wyglądzie Devy na tych zdjęciach?

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh