„Potępiona przez krytyków mody”: Gwiazda filmowa Jessica Parker w brudnych butach i ogromnym kapeluszu została ostro skrytykowana za brak gustu

Ikoniczna aktorka Jessica Parker została potępiona za bycie niesmaczną przez krytyków mody

Należy wspomnieć, że wybitna, odnosząca sukcesy i ogólnie uznana aktorka Jessica Parker na scenie wygląda absolutnie olśniewająco i niezrównanie, natomiast w życiu codziennym nie zawsze wyróżnia się swoją urodą, niepowtarzalnym stylem i blaskiem.

Legendarna gwiazda z „Seksu i miasta” często może sobie pozwolić na pojawienie się w dość nieudanych kreacjach lub ubraniach, które w ogóle do niej nie pasują.

Ogromna liczba krytyków mody spieszy się, by potępić ją za nieodpowiednie kolory, wzory i desenie w ubraniach, a także tkaniny i dodatki. Natomiast znana gwiazda filmowa zdaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami krytyków i nienawistników.

Stworzyła swój indywidualny styl, nie przejmuje się opiniami innych i czuje się w nim całkiem dobrze.

Jednak niektóre jej nieudane stroje są po prostu niemożliwe do zignorowania i wielu krytyków mody spieszy się z ostrą krytyką za to, że jest zupełnie pozbawiona gustu.

Aby dopełnić swój dość nietypowy wygląd, Parker założyła ogromny szary kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, a także czarną torbę na ramię.

Wielu absolutnie zgodziło się, że pechowo wybrała nieudany strój i wyglądała raczej niezręcznie i bez gustu.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh