„Powrót do mody po urlopie macierzyńskim”: Ekstrawagancki wygląd jednej z najlepiej opłacanych supermodelek sprawił, że przechodnie zaniemówili

Wszystkie oczy były zwrócone na kultowy wygląd Gigi Hadid w oryginalnym zestawie Valentino

Według statystyk Gigi Hadid jest uważana za jedną z najlepiej opłacanych, pożądanych i odnoszących sukcesy modelek naszych czasów, która niewątpliwie odgrywa niezastąpioną rolę w branży modelingu. Jednak wielu uważa, że bardzo się zmieniła po urodzeniu dziecka.

Mając pewne skłonności do nadwagi, supermodelka przybrała na wadze wkrótce po urlopie macierzyńskim. Niektórzy uważali, że modelka nie wróci już na podium, ponieważ twierdziła, że jej rodzina jest dla niej najważniejsza.

Jednak nawet po skandalicznym rozstaniu z Zaynem Malikiem supermodelka znalazła w sobie dość odwagi, by powrócić i nadal czarować wszystkich swoją nieziemską urodą i profesjonalizmem. Wystąpiła już w wielu pokazach.

Co więcej, Hadid została gospodarzem reality show „Upcoming in Fashion”. Gigi wzięła nawet udział w popularnym programie telewizyjnym Good Morning America w Nowym Jorku.

Nie da się ukryć, że jej ostatni odważny look na ulicach Nowego Jorku nie pozostał niezauważony. Swoim odkrywczym strojem przyciągnęła miliony, a przechodnie nie mogli się oprzeć, by nie gapić się na supermodelkę.

Hadid wybrała oryginalny zestaw Valentino z miejskiej kolekcji Riviera, który składał się z golfu, dzianinowych rękawiczek i odsłaniającej spódnicy midi.

Odważna spódnica zdecydowanie odsłaniała uda Gigi i siateczkowe „majtki”, które miała na sobie.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh