„Przestańcie, proszę”: Plus-size modelka Holliday została mocno skrytykowana po tym, jak zamieściła wideo, na którym jest w odkrywczym szkarłatnym bikini

Fani zostali pozbawieni mowy, gdy ta modelka plus-size pokazała swoje ciało w bikini

Krótko po tym, jak ta popularna i absolutnie wyjątkowa 36-letnia modelka plus-size T. Holliday podzieliła się filmem, na którym dumnie demonstruje swoją niestandardową figurę w bikini, sekcja komentarzy była pełna negatywów i ciężkiej krytyki.

W zasadzie nie ma się czemu dziwić, ponieważ nawet w dzisiejszych czasach dla wielu osób demonstracja swojego „nieidealnego” ciała z nadmiarem kilogramów wydaje się dzika i nietypowa.

Tym razem pozostawiła użytkowników sieci bez wyrazu dzieląc się filmikiem, w którym pojawiła się w odkrywczym szkarłatnym bikini. Holliday nawet nie zastanawiała się dwa razy przed zamieszczeniem tak skandalicznego materiału.

„Proszę, skończ z tym wszystkim”, „Nie da się na to patrzeć bez łez”, „Powinnaś już myśleć o utrzymaniu zdrowej diety!”, „Wszyscy doceniamy twoją samoakceptację”, „Co za odważny wizerunek!”.

Podczas gdy wielu bardzo chwaliło Holliday za jej odwagę i body positivity, wielu nie mogło pozostać obojętnych i pospieszyło z ostrą krytyką modelki. „Jak to możliwe, żeby tak wyglądać?”, „Czy jesteś zadowolona z tego, jak twoje ciało wygląda teraz?”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh