Przyjaźń kobiety i olbrzymiego wilka zebrała 10 000 000 wyświetleń na portalach społecznościowych

Co za wielka miłość w kierunku wilka!

Wiemy, że wilki są niezwykle oszałamiającymi zwierzętami i potrafią przyciągnąć każdego z nas swoim pięknem. Jednak posiadanie przyjaźni z wilkiem brzmi dziwnie, jednak może się to zdarzyć.

Danelle jest wielką miłośniczką zwierząt, a w szczególności przepada za wilkami. Obejrzyj urocze zdjęcia tej niesamowitej pary, a wszystko zrozumiesz.

Jej wilk Kecia ma 8 lat i już stał się internetową sensacją za swoje wspaniałe podejście do ukochanej właścicielki. Dzielą się silną przyjaźnią i lubią spędzać dużo czasu razem.

Kiedy scena kobiety i wilka spędzających razem wspaniały czas została udostępniona w mediach społecznościowych, stała się wirusowa i przyciągnęła tysiące ludzi z całego świata.

Kecia waży około 120 funtów, ale to nigdy nie przeszkadza kobiecie, aby mocno go przytulić. Wilk jest bardzo kochający i czuły. Jest bardzo uważny podczas zabawy ze swoim człowiekiem.

Para czuje spokój i ciszę obok siebie, dlatego starają się spędzać większość dnia razem.

Są dość sławni na mediach społecznościowych z niesamowitymi zdjęciami i filmami ich silnej przyjaźni. Nawet zdjęcia, na których grają i bawią się w śniegu, zebrały 10 000 000 wyświetleń.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh