„Przynajmniej nie całkiem naga!”: Steward w odważnej przeźroczystej sukience stał się jedną z najbardziej omawianych gwiazd

Aktorka z „Zmierzchu” w odkrywającej przeźroczystej sukni przyciągnęła uwagę wszystkich 😱🧐

Ikoniczna gwiazda „Zmierzchu” nie przestaje zadziwiać świat swoimi chwytliwymi i kontrowersyjnymi strojami. Aktorka przewodniczyła jury konkursu na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Brunetka potrafiła zwrócić szczególną uwagę wszystkich na siebie.

Jej stylowa przeźroczysta sukienka od Chanel z pikantnymi wstawkami i złotymi guzikami ledwo przykrywała jej ciało. Niektórzy ironicznym tonem twierdzili, że zapomniała swojego stanika w domu.

Jej odkrywająca i, jak wielu ludzi zauważyło, nieodpowiednia suknia zdecydowanie nie była odpowiednia na czerwony dywan. Nie trzeba dodawać, że daleko nie każdemu się spodobała.

Przezroczysty materiał odsłaniał jej czarne majtki, nie pozostawiając miejsca na wyobraźnię. Na potrzeby tej odważnej roli zmieniła kolor włosów i założyła śmiałe obcasy. Niektórzy zauważyli, że sama aktorka czuła się dość niekomfortowo i życzyła sobie, żeby założyła coś innego.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh