«Różne temperamenty, które wzmacniają ich związek!»: Aktorka Johansson podzieliła się tajemnicą swojego szczęśliwego związku

To właśnie pomaga Johansson i jej mężowi utrzymać harmonię w małżeństwie 🤔🥰

Na szczęście legendarnej i wybitnej aktorce Hollywood udało się odnaleźć niekończące się szczęście i pełną harmonię w swoim trzecim małżeństwie z popularnym amerykańskim komikiem i scenarzystą C. Jostem. Para obecnie wychowuje 18-letniego syna.

Ostatnio ikoniczna gwiazda filmowa podzieliła się największą tajemnicą harmonii i szczęścia w swoim związku z mężczyzną.

«Powiedziałabym, że Colin i ja dużo się śmiejemy, a także regularnie interesujemy się dobrem drugiej osoby». Dodała, że pomimo różnych temperamentów, paradoksalnie wzmacniają swoje małżeństwo.

«Jestem mężatką z komikiem pisarzem. Czasem on jest, wiesz, zbyt pogrążony w swoich myślach, dość introwertyczny. Ja jestem bardziej ekstrawertyczna, więc kluczem do harmonii jest pytanie na koniec każdego dnia: jak się dzisiaj masz?».

Ich związek zaczęł się w 2016 roku, a rok później ogłosili go publicznie. Dla tych, którzy nie wiedzą, oprócz Cosmo, znana gwiazda filmowa ma 8-letnią córkę.

Przyznała, że ​​on i jej mąż od dawna zastanawiali się nad imieniem dla swojego syna. Ostatecznie nazwali go Cosmo, co pochodzi od kwiatu kosmosu.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh