„Rzadka forma zapalenia naczyń, która mnie oślepiła. Nie mogłem słyszeć ani się ruszać”: Kutcher przyznał, że zdiagnozowano u niego straszną chorobę

Ashton Kutcher wraca na ekrany ujawniając prawdziwy powód swojej długiej nieobecności

Od wiosny znany i utalentowany aktor Ashton Kutcher po raz pierwszy pojawił się publicznie ujawniając prawdziwy powód swojej długiej nieobecności na ekranie.

Jego fani byli zachwyceni faktem, że ich ulubiony aktor wraca na ekrany po około 10 latach nieobecności w komedii „To ty czy to ja?” oraz „Show lat 90-tych”.

Prawdziwy powód jego nieobecności dosłownie pozostawił publiczność w zdumieniu. W 2019 roku zdiagnozowano u niego chorobę autoimmunologiczną zapalenie naczyń, z powodu której przez stosunkowo długi czas nie mógł wstać z łóżka, a jego słuch i zdolność mówienia uległy pogorszeniu.

„Dwa lata temu miałem tę dziwną, bardzo rzadką formę zapalenia naczyń, która mnie oślepiła. Nie mogłem słyszeć ani nawet się poruszać”.

Na szczęście lekarze mogli postawić diagnozę we wczesnym stadium, co zwiększyło możliwość szybkiego powrotu do zdrowia umożliwiając wielkiemu aktorowi dalsze cieszenie się życiem i osiągnięcie jeszcze większych i bardziej niesamowitych szczytów kariery.

Obecnie odnoszący sukcesy aktor jest żonaty i ma dwójkę uroczych dzieci. Kutcher kontynuuje swoją mżawkową karierę grając wyłącznie dla swojej przyjemności.

Komedia „Do ciebie czy do mnie?” z genialnym udziałem R. Witherspoon i znanego aktora miała być kręcona w Georgii. Jednak Kutcher upierał się, że powinna być kręcona w Los Angeles, aby mógł być bliżej swojej rodziny.

Sądząc po jego obecnym wyglądzie, energicznym spojrzeniu i entuzjazmie, wybitny aktor całkowicie wyzdrowiał i jest gotowy, aby ponownie podbić serca gapiów.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh