Spadkobierczyni gwiazdy „Przeminęło z wiatrem”: Tak wyglądała córka jednej z ikonicznych postaci świata kina

Będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, jak wyglądała spadkobierczyni legendarnej aktorki Vivien Leigh

Nie da się ukryć, że legendarna i niesamowicie utalentowana aktorka V. Leigh zawsze była uważana za jedną z ikonicznych i najbardziej wpływowych postaci świata kina.

We wczesnych latach jej cenionym marzeniem było zostać aktorką. W wieku 18 lat, uczęszczając do Akademii Sztuk Dramatycznych, poznała prawnika H. Lee Holmana. Różnica wieku wynosząca 12 lat nie przeszkodziła im w zawarciu związku małżeńskiego.

Herbert po prostu nie był w stanie oprzeć się nieziemskiej urodzie wybitnej aktorki. Wkrótce urodziła im się urocza córka o imieniu Suzanne.

Obsesja kultowej aktorki na punkcie kina, spektakli teatralnych i mżawki aktorskiej nie bardzo podobała się jej mężowi, który był pewien, że to po prostu jej hobby. Herbert wraz z matką brał czynny udział w wychowaniu Suzannne.

Warto wspomnieć, że wielki film „Przeminęło z wiatrem” przyniósł kultowej aktorce ogólną rozpoznawalność, a będąc całkowicie rozczarowaną i zniechęconą życiem rodzinnym, opuściła zarówno męża, jak i Suzanne.

Leigh cierpiała na takie choroby jak gruźlica i choroba dwubiegunowa, dlatego jej pielęgnowane marzenie o posiadaniu dziecka z nowym mężem L. Olivierem zawsze pozostawało tylko marzeniem.

Relacje Vivien z córką były początkowo dość napięte, gdyż wyrastając na dojrzałą dziewczynę pospiesznie oskarżała matkę o to, że ją porzuciła. Natomiast po pewnym czasie potrafiła jej wybaczyć.

Co dotyczy Suzanne, była ona szczęśliwie zamężna z Robinem Farringtonem, z którym miała trzech spadkobierców – Ruperta, Johna i Neville’a.

W przeciwieństwie do swojej słynnej matki, Suzanne poświęciła się życiu rodzinnemu i dzieciom. Co więcej, ikoniczna aktorka Leigh lubiła spędzać czas ze swoimi wnukami.

Legendarna aktorka zmarła w wieku 53 lat, a jej córka żyła 82 lata.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh