„Upublicznienie to osobisty wybór”: Oto ekskluzywne zdjęcia paparazzi przedstawiające urocze dzieci Mili Kunis i Kutchera

Widzieliście już dzieci Kunis i Kutchera, które zawsze ukrywali?

Pomimo tego, że słynna para M. Kunis i A. Kutcher została rodzicami w 2014 i 2016 roku, zawsze starali się ukrywać swoje pociechy stanowczo zabraniając im prowadzić portale społecznościowe i odmawiając dzielenia się jakimiś informacjami na ich temat.

Popularni małżonkowie wychodzą z domu raczej rzadko. Kunis wciąż jest dość udaną, znaną i pożądaną celebrytką, jednak tego samego nie można tak naprawdę powiedzieć o Ashtonie. Kiedyś, w latach 2000, był znanym aktorem, jednak z powodu choroby zaczął mniej występować.

U Kutchera zdiagnozowano rzadką formę zapalenia naczyń krwionośnych, która wpłynęła na jego wzrok, słuch i umiejętności utrzymywania równowagi.

Pomimo złego stanu zdrowia i popularności, parze udało się stworzyć silną i wzorową rodzinę. Obecnie mieszkają w drewnianym domku na farmie na obrzeżach Los Angeles ciesząc się wspólnym czasem.

Ich urocza dziedziczka o imieniu Wyatt urodziła się 1 października 2014 roku i jak twierdzą rodzice, ma pielęgnowane marzenie o zostaniu kucharzem astronautą, gdyż bardzo interesuje się kosmosem.

Co dotyczy ich syna Dimitri, urodził się on 30 listopada 2016 roku i na nieszczęście mniej informacji jest obecnie znanych na jego temat. Rodzice z żalem wspominają, że Dimitri spędził wiele lat swojego życia będąc w masce z powodu wirusa.

Wyjaśniając powód małej ilości informacji o swoich pociechach, małżonkowie przyznają, że upublicznienie jest kwestią osobistego wyboru.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh