Veronica Lodge z „Riverdale”: Oszałamiająca brunetka Camila Mendes z serialu „Riverdale” z dumą pokazała swoje fantastyczne ciało

Spróbuj nie zakochać się w Veronice Lodge z „Riverdale” w strojach kąpielowych

Wielu netizensów porównywało Camilę, Veronicę z popularnego serialu „Riverdale”, do syrenki w bikini.

Choć utalentowana aktorka nieczęsto pokazuje swoje oszałamiające ciało w strojach kąpielowych, to kiedy tylko to robi, staje się jasne, że posiada fantastyczną, całoroczną figurę gotową do kąpieli.

Ikoniczna gwiazda z serialu podzieliła się. „W niektóre dni, sen jest na pierwszym miejscu. W dniu, w którym mogę, ćwiczę jednak z samego rana. W zwykłe dni robię z tego lekki rytuał. Mój osobisty trener znajduje się u niej w domu, gdzie ma urządzoną garażową siłownię. Sprawia mi to przyjemność i jest naturalne”.

Nasza olśniewająca brunetka, oprócz zdrowego stanu fizycznego, przykłada również dużą wagę do zdrowego zdrowia psychicznego. Kiedy ma za sobą ciężki i długi dzień na planie, woli przez 10 minut medytować w swojej przyczepie.

Wyłącza wszystkie światła, siada na podłodze i medytuje z pomocą aplikacji Balance. Teraz jest w pełni zrelaksowana i gotowa do kręcenia filmu. Mówiąc „wellness”, ma na myśli dbanie o siebie w najlepszy możliwy sposób.

„Co jakiś czas sprawdzam i pytam moje ciało „Czego chce moje ciało? Czy muszę się nawodnić, iść spać, czy może powinnam po prostu wstać i się rozciągnąć?”.

„Myślę, że bycie zdrowym polega na rozpoznaniu, czego naprawdę potrzebujesz w danym momencie”,- zauważyła.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh