Weterynarze zasugerowali właścicielce uśpienie zwierzęcia z powodu jego choroby, ale ona miała lepszy pomysł

Metoda „Baby grow” utrzymuje tego szczeniaka przy życiu

Pepper to zabawny i figlarny szczeniak, który urodził się z rzadką chorobą, z powodu której jego skóra stała się wrażliwa i elastyczna, tworząc pęcherze i łzy przy najmniejszym kontakcie.

Po zbadaniu go weterynarze zaproponowali jego właścicielce Nicoli Galpin uśpienie go, gdy miał zaledwie kilka tygodni, ale ona odmówiła, myśląc, że zapewnienie mu opieki nad dzieckiem ochroni jego skórę przed niebezpieczeństwem.

Pepper była jeszcze dzieckiem i miała przed sobą długą drogę, więc jej uśpienie byłoby niehumanitarne.

Biedny szczeniak cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa, który sprawia, że jego skóra jest rozciągliwa i podatna na egzemę. Psy z taką chorobą umierają w wieku szczenięcym, ale dzięki wielkim wysiłkom i wspaniałemu pomysłowi jego właścicielki, teraz żyje.

Nicola postanowiła zapewnić mu opiekę nad niemowlęciem, która obejmowała utrzymywanie jego ciała w cieple i ochronę przez cały czas. Zaczęła więc zbierać ubranka dla niemowląt od swoich przyjaciół i krewnych, w wyniku czego szczeniak ma teraz różne rodzaje ubrań, które może nosić w różnych porach roku.

Pepper nadal cieszy się życiem ze swoją ukochaną właścicielką. Jest bardzo aktywny i energiczny. Dzięki wielkiej miłości i wsparciu matki ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh