„Wygląda jak dziadek obok swojej kwitnącej żony”: Prominentny 65-letni aktor Gere pokazał swoją młodszą o 34 lata żonę

Ogromna różnica wieku między Gere’em a jego żoną nie pozwoliła nikomu zamilknąć

Nie ma dokładnej reguły i sekretu na szczęście rodzinne. Dla niektórych duża różnica wieku po prostu nie wchodzi w grę, natomiast inni uważają, że zależy to głównie od ich charakterów i stylu życia, dlatego duża różnica wieku wcale nie jest problemem.

Za przykład możemy wziąć wybitnego i odnoszącego sukcesy aktora Richarda Gere’a, który poślubił 31-letnią kobietę, młodszą o 34 lata od wielkiego gwiazdora filmowego. Małżonkowie w ogóle nie przejmują się swoją ogromną różnicą wieku i wyglądają na szczęśliwych i dość harmonijnych.

Gdy Gere po raz pierwszy spotkał Alejandrę, była ona jeszcze małym dzieckiem. Po latach spotkali się ponownie za sprawą wspólnego znajomego i szybko zorientowali się, że coś do siebie czują.

Dla dobra swojej miłości zerwali ze swoimi legalnymi partnerami i zaczęli się umawiać. W tym czasie wielki aktor miał 65 lat, a Silva wciąż 31.

Obecnie wychowują dwójkę wspólnych dzieci i nieustannie są w centrum uwagi fotografów i dziennikarzy. Tymczasem dawny atrakcyjny aktor nie jest już taki sam i można powiedzieć, że czas zmienił go nie do poznania.

Będąc pokrytym głębokimi zmarszczkami, siwymi włosami i innymi zmianami związanymi z wiekiem, Gere według fanów wygląda obok swojej młodej żony jak dziadek.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh