Zabawny szczeniak znudził się w samolocie i postanowił zabawić pasażerów

Co za zwariowany szczeniak!

Poznaj Higgy’ego, uroczego i zabawnego szczeniaka, który uwielbia zabawiać ludzi wokół siebie. Nieważne gdzie jest – w domu, na dworze czy gdziekolwiek indziej, przynosi ze sobą wiele radości i szczęścia.

Pewnego razu, gdy po raz pierwszy leciał samolotem ze swoją ukochaną właścicielką Alice, znudził się i postanowił zrobić coś ciekawego.

Właśnie siedział w samolocie, kiedy zdał sobie sprawę, że chce zrobić coś ciekawego ze swoją właścicielką, bo się nudzi. Wszystko wokół niego było nowe, więc dlaczego miałby zostać obok właścicielki i spędzać czas tylko z nią?

Znalazł coś ciekawego w mężczyźnie siedzącym przed nim i pospieszył zobaczyć, kim on jest.

Pasażer nie był zły na szalone działanie psowatego, wręcz przeciwnie, cieszył się ze spotkania tak przyjaznego psa, który uczynił jego lot ciekawszym i niezapomnianym. Nigdy nie spodziewał się, że powita taką uroczą twarz w samolocie, ale było to naprawdę przyjemne.

Nawet stali się tak blisko, że szczeniak nie chciał opuścić człowieka. Alice zrobiła kilka ciekawych zdjęć swojego pupila i podzieliła się nimi na mediach społecznościowych.

Po krótkim czasie zebrały one wiele wyświetleń i miłych komentarzy.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh