Życzliwy człowiek zbudował ratunek dla bezpańskich psów i uratował prawie 2000 szczeniąt

Urocza akcja bogatego człowieka, który wydał dużo pieniędzy na ratowanie psów

To jest Yang Yan. Jeszcze kilka lat temu był wielkim przemysłowcem w branży stalowej. I dzięki swoim milionom mógł sobie pozwolić na życie jak chce, ale on wybrał zupełnie inny styl życia.

Mężczyzna miał poświęcić wszystkie swoje środki na ideę ratowania psów. Podczas gdy niektórzy uważali jego czyny za niemożliwe, inni uznali je za niezwykłe i słodkie. Psy znajdują się w posiadłości, która wcześniej była znana jako farma.

Szukał swojego ukochanego kota, który zniknął dziewięć lat temu. Wtedy jeden z sąsiadów poradził mu, aby zajrzał do posiadłości, która miała fatalną reputację. Niestety nie udało mu się odnaleźć tam ukochanego zwierzęcia.

A ponieważ miał dużo pieniędzy, mężczyzna rozważył, aby kupić nieruchomość i przekształcić ją w schronienie dla psów. I udało mu się uratować prawie 2000 psów. Nadal zabiera zwierzęta do schroniska, gdzie daje im jedzenie, schronienie i opiekę medyczną.

A dzięki jego działaniom inne psy zostały adoptowane przez swoich właścicieli. Teraz prosi o pomoc innych ludzi, którzy często przynoszą mu jedzenie i koce.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh