„Amazonka przyszła na świat”: Oto chwytające za serce zdjęcia Cassela i Kunakey odsłaniające twarz ich uroczej córeczki

Widzieliście już małą dziedziczkę Cassela i jego żony Kunakey? Oto Amazonie

Pierwszy publiczny występ modelki Tiny Kunakey miał miejsce na Paris Fashion Week 2017, natomiast teraz jej ogólna rozpoznawalność jest bardziej związana ze skandalicznym małżeństwem z byłym mężem Bellucci, wybitnym francuskim aktorem Vincentem Casselem.

Utalentowany mężczyzna nigdy nie traci okazji, by powtórzyć, że jej ideał kobiecego piękna i atrakcyjności jest jego wybranką. Teraz młodzieńcza modelka jest lepiej pamiętana za to, że dała Casselowi dziedzica, a nie za swoje występy na wybiegach.

W 2019 roku wzrosła świadomość o ciąży Kunakey i urocza dziedziczka skandalizującej pary urodziła się w kwietniu otrzymując imię „Amazonie” po rzece w Brazylii. Radosną nowiną podzielił się legendarny francuski aktor za pomocą postu.

Najpierw, w wieku 1 miesiąca, mała koteczka została przyłapana przez paparazzi na trzymaniu jej przez popularnego ojca. Nikt nie mógł pozostać obojętny na słodycz małej dziewczynki.

A ostatnio paparazzi przyłapali piękną rodzinę na relaksie na wybrzeżu. Była otoczona nieprzerwaną uwagą rodziców, którzy próbowali nauczyć ją pływać.

Choć małżonkowie nie planują zrobić z niej gwiazdy, często zabierają Amazonie ze sobą podczas wycieczek i wakacji.

Podziel się swoją opinią na temat uroczej dziedziczki małżonków w sekcji komentarzy!

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh