„Co jest nie tak z Gigi Hadid?”: Spuchnięta twarz modelki Gigi Hadid na jej ostatniej sesji zdjęciowej dla Givenchy wywołała poruszenie

Fani z trudem rozpoznali Hadid na ostatnich zdjęciach, na których wyglądała o 10 lat starzej

Należy wspomnieć, że ociekająca mżawką kariera modelki Gigi Hadid rozpoczęła się już w wieku 3 lat, kiedy to wzięła udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej przez jej matkę, która robiła wszystko, aby zaangażować swoje córki w sferę modelingu.

W efekcie siostry Hadid są obecnie uznawane za jedne z najlepiej opłacanych i najbardziej pożądanych modelek XXI wieku. Wielu ślepo zazdrości im sławy i popularności, podczas gdy nie wie nic o tym, co tak naprawdę kryje się za ich chwałą.

Ani krytycy mody, ani projektanci, za to ogromna liczba użytkowników sieci zaczęła potępiać Gigi zarzucając jej, że posiadając tytuł „jednej z najbardziej pożądanych modelek” nie ma do niego prawa. Ludzie uważają, że nie zasługuje ona na status, który ma obecnie.

Ostatnio poruszenie w sieci wywołała jej sesja zdjęciowa do nowej kampanii Givenchy wiosna-lato 2023. Nikt nie mógł pozostać obojętny wobec tego, jak wyglądała. Jej opuchnięta i obwisła twarz, a także fałdy wokół nosa wywołały poruszenie.

Najpierw netizens zaczął krytykować Bellę za to, że poddała się operacjom plastycznym i zabiegom kosmetycznym rysując podobieństwa między nią a jej przyrodnią siostrą. Natomiast teraz w centrum ich dyskusji znalazła się Gigi ze swoim „niedoskonałym” wyglądem.

Jednak nikt nie powinien zapominać, że w przeciwieństwie do swojej siostry, Gigi dwa lata temu została matką i nie stara się ukrywać swoich problemów zdrowotnych. Najstarsza z sióstr cierpi na chorobę Hashimoto, która jest przewlekłą chorobą tarczycy.

Choć jej wierni fani zachęcają ją, by nie zwracała uwagi na krytykę, wciąż znajdują się złośliwi, którzy nie przepuszczają okazji, by namawiać ją do zakończenia kariery modelki.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh