„Co za rzadka piękność!”: Będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, jak japońska dziewczynka, którą adoptował Ryan, zmieniła się przez lata

Oto, jaką piękną aktorką stała się adoptowana córka Ryana z Japonii

Większość z was z pewnością pamięta tę wybitną i znaną aktorkę, która odegrała niezastąpioną rolę w przemyśle filmowym, osiągając niesamowite szczyty kariery, a czasem nawet zapominając o sobie.

Nie da się zaprzeczyć, że jest to oddana i ciężko pracująca osobowość, której udało się samodzielnie zbudować mżącą karierę aktorską.

Oto mała japońska dziewczynka, którą gwiazda filmowa adoptowała z Japonii 14 lat temu. Jej decyzja o adopcji dziecka z Japonii była uwarunkowana faktem, że proces adopcji w Ameryce zajął znacznie więcej czasu i był stosunkowo trudniejszy.

Podczas gdy w Japonii na szczęście nie miała żadnych trudności i bez wątpienia było to znacznie mniej czasochłonne niż w jej kraju. W stosunkowo krótkim czasie mała dziewczynka stała się już członkiem rodziny aktorki.

Dziewczynka otrzymała imię Daisy, a Ryan zawsze upewniała się, że ma wszystko, czego potrzebuje, zawsze otaczając ją rodzicielską miłością i uczuciem. Jeśli chodzi o jej biologiczne dziecko, Jacka, nalegał on na pozostanie z ojcem po rozwodzie rodziców.

Wybitna aktorka odrzuciła wiele ról, aby poświęcić więcej czasu swojej małej dziedziczce. Jak wszyscy widzimy na tych zdjęciach, stała się prawdziwą pięknością i wygląda jak skromne i dziewicze dziecko.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh