„Dramat w rodzinie Beckhamów”: Stres i depresja doprowadziły Beckhama do utraty wagi, przez co projektant wyglądał nie do poznania

Fani z trudem rozpoznawali Beckhama, który z powodu rodzinnych skandali sporo schudł

Ostatnio o konflikcie z Nicolą Peltz i Brooklynem oraz o szczegółach dramatu w rodzinie Beckhamów mówi się od dawna. Paparazzi przyłapali Victorię z córką Harper podczas robienia zakupów w centrum Londynu.

Nie trzeba chyba dodawać, że wyczerpany, pozbawiony entuzjazmu i radykalnie zmieniony wygląd angielskiej projektantki mody sprawił, że fani zaniemówili. Znana 45-letnia gwiazda sprawiła, że jej zwolennicy zaczęli się martwić o jej skrajną i niezdrową chudość.

Celebrytka wybrała szary T-shirt i dżinsy uzupełniając swój look modnymi okularami przeciwsłonecznymi. Swoje wspaniałe włosy puściła luźno bez żadnej stylizacji. Jak twierdzą insiderzy, w ostatnich dniach jej stan wręcz się pogorszył.

Według wiarygodnych źródeł, konflikty rodzinne z synem i jego żoną Nicolą doprowadziły do długotrwałej depresji. Projektantka mody je tylko raz dziennie i często pomija posiłki pijąc jedynie wodę.

Przypomnijmy, że najstarszy syn znanych małżonków ożenił się z dziedziczką miliardów Nicolą Peltz i relacje małżonków z rodziną Beckhamów nie są obecnie zbyt ciepłe.

Syn legendarnych małżonków przestał komunikować się z rodzicami, a nawet ominęły go świąteczne wyczyny, które projektantka mody co roku organizuje dla dobra swoich dzieci.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh