„Gwiazda „Beverly Hills, 90210” już nie ta sama!: Tak zmieniła się Spelling na przestrzeni lat

Fani ledwo rozpoznali Donnę z „Beverly Hills, 90210” na ostatnich zdjęciach 😲🤔

Urodzona w rodzinie prominentnego magnata mediowego, życie T. Spelling przypominało bajkę. Jednak już w wieku 17 lat zdobyła sławę za rolę w popularnym serialu telewizyjnym.

Choć początkowo jej sława była warunkowana wpływami jej zamożnego ojca, udało jej się udowodnić całemu światu, że jest prawdziwie utalentowana i godna podziwu sama w sobie.

Mimo innych wspaniałych ról, których się świetnie wywiązywała, nie udało jej się osiągnąć takiego sukcesu jak po roli w serialu. Wszystko się zmieniło, gdy popadli w bankructwo i stanęli przed problemami finansowymi.

Po śmierci ojca odziedziczyła, uwierzcie lub nie, 800 milionów dolarów.

Jednak los się do niej uśmiechnął i wkrótce poznała swojego przyszłego męża D. McDermotta. Para ma 5 dzieci. Ta wybitna aktorka napisała sześć książek. Zaczęła rzadko pojawiać się na wydarzeniach, głównie poświęcając się rodzinie.

Nie boi się przyznać, że w młodości poddała się operacjom plastycznym, w tym korekcji nosa oraz powiększeniu piersi.

Jej wygląd na premierze drugiego sezonu serialu „Cruel Summer” z jej dwiema córkami zasługuje na szczególną uwagę. Zdecydowała się na spódnicę maxi z bufiastymi rękawami i czarne botki.

Fani wyraźnie zauważyli, że korzystała z usług kosmetologów i kosmetyczek.

„Gdy chirurdzy poszli za daleko”, „Ledwo rozpoznaję swoją ikonę z dzieciństwa!”, „Nie wierzę własnym oczom! Czy to naprawdę ona?”.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh