„Heartthrobs naszej epoki wtedy i teraz”: Oto kultowe gwiazdy filmowe z poprzedniego wieku, które teraz trudno rozpoznać

Oto największe heartthroby naszej epoki: Oto jak zmieniły się na przestrzeni lat

Nie ma chyba dziewczyny i kobiety, która nie marzyła o tych ikonicznych i legendarnych mężczyznach, wobec których nikt nigdy nie mógł pozostać obojętny. Te kultowe gwiazdy filmowe z poprzedniego wieku zauważalnie się postarzały i tak wyglądają dziś.

Adriano Celentano

Poznajcie jednego z najbardziej znanych, niesamowicie utalentowanych i atrakcyjnych włoskich wykonawców, którego 40 albumów rozeszło się w ponad 150 milionach egzemplarzy. Jest genialnym aktorem zbyt dobrze pamiętanym z tych filmów – „Poskromienie złośnicy” i „Szalenie zakochani”.

Obecnie Celentano ma już 85 lat, ale wciąż znajduje dość energii i entuzjazmu występując i nagrywając we Włoszech.

Alain Delon

Kultowe filmy „Purpurowe południe” i „Lampart” przyniosły Delonowi sławę i ogólne uznanie. Chociaż godny pochwały aktor ma już 87 lat, wciąż należy do najbardziej atrakcyjnych gwiazd naszej epoki. Ma trzech spadkobierców i jedną spadkobierczynię z różnych kobiet.

Clint Eastwood

Ten utalentowany pięciokrotny laureat Oscara rozpoczął swoją karierę aktorską dość przypadkowo. Jeden hollywoodzki asystent reżysera zauważył go w 1951 roku i zaproponował mu rolę kowboja w filmie „Rawhide”. Stał się odnoszącym sukcesy aktorem, reżyserem i biznesmenem.

W wolnym czasie Eastwood lubi grać w golfa. Jeśli chodzi o życie osobiste, był kilkakrotnie żonaty, a jeden z jego spadkobierców postanowił pójść w ślady ojca i również zostać gwiazdą filmową.

Julio Iglesias

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, ojciec Enrique Iglesiasa jest słynnym artystą, który był prawdziwym zdobywcą serc jak jego syn. Jego płyty CD miały wielokrotne nakłady. Utalentowany muzyk ma 79 lat, ale wciąż nie przestaje koncertować. Był dwukrotnie żonaty.

Like this post? Please share to your friends:
Azbuh